‘Büyük Kazançlara Gebe’ Denilen 10 Altcoin Bunlar!

Kripto para birimi, tarihin en karlı varlık sınıfı olarak ortaya çıktı. Bu nedenle pek çok yatırımcı sürekli olarak uzun vadeli kazançlar için en iyi seçenekleri ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bununla birlikte risk-getiri prensibi uyarınca kripto alanına yatırım yapmanın doğasında ciddi riskler de var. Kripto uzmanı Alice Davies, yüksek kazanç potansiyeli gördüğü 10 altcoin projesini paylaşıyor.

Yüksek kazanç potansiyeli olan altcoin projeleri

Polkadot (DOT)

DOT, son derece kullanışlı platformu sayesinde piyasa değerine göre ilk 20 kripto para birimi arasında. Blockchain, merkezi olmayan uygulamaların aynı anda birden fazla EVM Blockchain’de konuşlandırılmasını destekliyor. Bu da platform için artan sayıda geliştirici ve kullanıcıya yol açtı. DOT şu anda 6,30 dolar değerinde. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolardan düştü. Altcoin, birlikte çalışabilirlik için en iyi Blockchain çözümlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle bugün uzun vadede hangi kripto para birimini satın alacağını arayan yatırımcılar için iyi bir seçenek. Polkadot ağı, Blockchain’in küresel ölçekte kullanıcılara ulaşmasına yardımcı olabilir. Bu da onu uzun vadeli büyüme için harika bir yatırım haline getiriyor.

Decentraland (MANA)

Decentraland, Blockchain teknolojisinin insanların etkileşimli medya platformlarıyla etkileşim kurma ve deneyimleme biçimlerinde nasıl devrim yarattığının bir başka örneği. Bu nedenle kurumsal yatırımcılar tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor. Decentraland, kullanıcılarına daha fazla güç vererek, hem iş hem de boş zaman fırsatlarıyla dolu, genişleyen bir sanal gerçeklik dünyası haline geldi. MANA, token başına neredeyse 5 dolara çıktığı 2021 boğa piyasasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Son fiyat hareketi MANA için elverişsiz olsa da, uzun vadeli yatırım için en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Mevcut fiyatı olan 0,60 dolardan önemli ölçüde tırmanma potansiyeli var.

Binance Coin (BNB)

BNB, şu anda Web3’teki en büyük CEX olan Binance borsasının başarısı nedeniyle değerinde çarpıcı bir artış gördü. Binance, hızlı, güvenli ve uygun maliyetli bir ekosistem sunuyor ve Blockchain teknolojisi ilerledikçe sürekli artan sayıda kullanıcıyı barındıracak şekilde ayarlandı. Şu anda BNB 300 dolardan işlem görüyor, ancak birçok kişi yaklaşan kripto boğa piyasalarında 1000 doları geçmesini bekliyor. Bu, onu uzun vadeli yatırım için en iyi kriptolardan biri yapıyor.

ChainLink (LINK)

LINK, önümüzdeki yıllarda hızlı bir başarı elde etti ve piyasa değerine göre lider bir Blockchain projesi haline geldi. Eşsiz ve yenilikçi Blockchain çözümü sayesinde en iyi uzun vadeli yatırımlardan biri ve önümüzdeki aylarda ve yıllarda artmaya devam etmesi bekleniyor. Altcoin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 50 dolardan düştükten sonra şu anda 7,40 dolar değerinde. LINK yakın gelecekte yeni zirvelere ulaşmak için büyüme potansiyeli barındırıyor.

UniSwap (UNI)

UniSwap, Web3’teki en büyük ikinci kripto para ve en büyük uygulama ağı olan Ethereum ekosisteminde önemli bir hizmet. DEX, Arbitrum, Optimism ve Polygon dahil olmak üzere önde gelen katman-2 Blockchain’leri destekliyor ve önümüzdeki yıllarda tüm Blockchain kullanıcıları için önemli bir rol oynayacak gibi görünüyor. UNI zirvede 42 dolara ulaştı ve şimdi kendisine oldukça düşük fiyattan alıcı buluyor. Bu, Web3 içindeki benzersiz bir sorunu çözdüğü ve şu anda cazip bir fiyat seviyesinde olduğu için onu en iyi uzun vadeli altcoin projelerinden biri yapıyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum, büyük ölçüde ekosistemi binlerce bağımsız kripto projesini desteklediği için piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi. Aynı zamanda bir değişim aracı, bir değer deposu, merkezi olmayan hizmetlerin geleceğine bir yatırım olarak ve çeşitli Blockchain’lerle etkileşime girerken işlem maliyetlerini ödemek için de kullanılabilir. Bu, onu uzun vadeli yatırımcılar için mükemmel bir seçim haline getiriyor. ETH, 2021’deki zirvesinde neredeyse 5.000 dolara ulaştı. Şu anda kilit destek seviyelerinde duruyor ve 2022 piyasa çöküşü sırasında değerinin büyük bir bölümünü elinde tuttu. Şimdi, The Merge sayesinde Ethereum ağı her zamankinden daha hızlı ve daha ekonomik ve sonuç olarak uzun vadeli yatırım için en iyi kriptolardan biri gibi görünüyor.

Solana (SOL)

Solana, Blockchain’e mükemmel şekilde uyan bir cep telefonu da dahil olmak üzere gerçek dünyaya ait mal ve hizmetleri piyasaya sürerek kullanıcıların benimsemesini ilerletiyor. Çoğu mobil işletim sistemi, uygulama içi mikro işlemler için %30’a varabilen entegre vergiler nedeniyle Blockchain’de serbestçe işlem yapmayı zorlaştıran merkezi ağlara dayanıyor. Solana, Blockchain uyumlu bir alternatif sunarak bu sorunu çözmeye yardımcı olabilir. SOL fiyatı 2021’de 200 doların üzerine ulaştı, ancak 2022’de değerinin önemli bir kısmını kaybetti. Solana’nın şu anki fiyatı, en iyi dijital varlıklardan biri olmayı hedeflediği için önemli getiriler sağlayabilir.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, Blockchain’in daha fazla kullanıcıyı desteklemesine yardımcı olacak bir katman-2 ölçekleme çözümü olan Shibarium’u piyasaya sürüyor. Performanstan ödün vermeden ağda bulunan uygulamaların sayısını artırabileceğinden, ağ hizmetlerini daha fazla kullanıcıya sunmaya çalışırken bu önemli bir faktör olabilir. SHIB’nin şu anki fiyatı 0,0000124 dolar. SHIB’nin mevcut fiyatı ile tüm zamanların en yüksek fiyatı arasında büyük direnç seviyeleri var. Ancak altcoin uzun vadeli yatırım için en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

ApeCoin (APE)

APE, online manzarayı sonsuza kadar değiştirebilecek oldukça yıkıcı bir gelişme için ilerleme sağlayan önemli bir hareketi temsil ettiği için oldukça umut verici bir altcoin. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere APE, 2022’de piyasaya sürüldükten sonra hızla ilgi gördü ve piyasa değerine göre ilk 50 kripto para birimi arasına girdi. APE’nin mevcut fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23 dolardan 5 dolara düştü. APE, 2022’de aşırı oynaklık ve bir dizi piyasa çöküşü sırasında başlattığı için henüz bir kripto boğa piyasası yaşamadı. Sonuç olarak APE, önümüzdeki yıllarda fiyat keşfine girebileceği için şüphesiz 2023’teki en iyi uzun vadeli kripto yatırımlarından biri.

Cardano (ADA)

Cardano, işlem hacmini saniyede 1 milyon işleme çıkarabilecek benzersiz bir ölçeklenebilirlik çözümü olan Hydra’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu, Cardano’yu Web3’teki en hızlı EVM uyumlu Blockchain’lerden biri yapıyor ve bu da zaman içinde önemli değer artışlarına yol açabilir. 0,35 dolarlık şu anki fiyatıyla ADA, yatırım yapmak için en iyi altcoin projelerinden biri gibi görünüyor. Piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında yer almaya devam ediyor ve önümüzdeki on yılda büyümesini sürdürecek gibi görünüyor.

Makaledeki görüşler ve tavsiyeler uzmana ait olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir