Farah Zeynep Abdullah Önce Gala Elbisesini Eleştirenlere Sonra da Hande Erçel Antilerine Ağzının Payını Verdi

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi Farah Zeynep Abdullah biliyorsunuz. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar bir yana dursun, dizileri-filmleri de ayrı ayrı sürekli dilimizde dolaşıyor. Son olarak katıldığı Bihter filmi galasında giydiğiyle eleştiri yağmuruna tutulan Farah Zeynep, kendinden başladı, Hande Erçel’den çıktı ve herkese ağzının payını verdi.

Son dönemin en popüler kadın oyuncularından bir tanesi Farah Zeynep Abdullah.

Kendisi hem oyunculuğu, hem sivri dili hem de sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Öyle Bir Geçer Zaman ki sizisinin Aylin’i olarak başladığı oyunculuk kariyerinde her geçen gün daha da başarıyla ilerlemesi, sektörün en çok aranan yüzü olmasına sebep oldu elbette.

Bir diğer yandan şimdiye kadar rol aldığı tüm yapımlar başarılı sonuçlar aldı. Özellikle Bergen’in hayatını canlandırmasının ardından kariyeri bambaşka bir yere evrilmeye başladı.

Çünkü sosyal medyada da kendisi daha sık konuşulur oldu. Aynı zamanda goygoycuların yeni bir film, devam filmi ya da canlandırılacak önemli bir karakter olduğunda kendisini etiketlediğini görüyoruz.

Farah Zeynep şimdilerde Bihter filminin başrolü olarak konuşuluyor.

Boran Kuzum ile birlikte başrolünü paylaştığı film 16 Kasım’da yayınlandı. Şimdilerde sosyal medyada en çok konuşulan yapımlar arasındaki yerini aldı bile. Farah Zeynep Abdullah da elbette baş karakterimiz Bihter Ziyagil’i canlandırıyor.

Filmdeki oyunculuğuna gelen eleştiriler bir yana dursun, en çok gala gecesi giydiği kıyafet konuşuldu.

Sosyal medyada yerden yere vurulan oyuncu, kıyafetine gelen yorumları elbette görüyor. Çünkü kendisi aktif bir Instagram ve Twitter kullanıcısı aynı zamanda.

Elbisesine gelen yorumları kale almadığını söyleyen Farah Zeynep, “Anasına küfretmişimcesine giydiklerimden nefret eden insanlar bana komik geliyor.” açıklamasında bulundu.

124 bin 378 lira olduğunu öğrendiğimiz elbiseyi büyük bir keyifle taşıdığını söyleyen Farah Zeynep, ‘Stilistlere ‘pijama giymek istiyorum’ demiştim. Canım böyle giyinmek istedi.’ diyerek açıklamada bulundu.

Bir diğer yandan oyunculuğunu eleştirenleri de ele alarak meslektaşı Hande Erçel üzerinden açıklama yaptı ve Erçel’i savundu.

‘Bence Hande Erçel’in üzerine fazla gidildi, gerçekten günah keçisi gibi davranıldı. Bence, ilk başta eleştirilmesi gereken oyuncular değil; yapımcılar, kanal sahipleri, hata platformların yerli görevlileri.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x