Kullanıcıların Komik Yorumları ile Acun Ilıcalı’nın Mesai Saatlerine İsyan Ettiği Anlar Yeniden Gündem Oldu

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Türkiye Kalite Derneği’ne yaptığı konuşma ile yeniden gündem oldu. Ilıcalı, iş hayatının kurallarına isyan ederek, sabah erken saatte kalkmak ve yaz aylarında çalışmaktan şikayetçi olmuştu. Kullanıcılar birbirinden komik yorumlar ile Ilıcalı’nın sözlerine yanıt verdi.

Ülkemizin popüler televizyon yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, son dönemde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. ‘MasterChef Türkiye’, ‘Survivor’ ve ‘O Ses Türkiye’ gibi reyting rekorları kıran programların yapımcısı olan Ilıcalı, aynı zamanda TV8 kanalının ve bir dijital platformun sahibi.

İş hayatındaki mevcut düzenlemelere dair görüşlerini paylaşan Ilıcalı, bir gün elinde bir güç olması durumunda yapmayı planladığı değişiklikleri de dile getirdi.

Kendi medya şirketinin yanı sıra, geçtiğimiz yıl İngiltere Championship takımlarından Hull City’yi satın alan Ilıcalı, Türkiye Kalite Derneği’nde verdiği bir konuşmada, iş gününün saat 10.30’da başlaması gerektiğini ifade etti ve sabahın erken saatlerinde uyanma zorunluluğu ile yaz aylarında çalışma koşullarını eleştirdi.

“Bu erken kalkmayı kim buldu abi?” diye soran Ilıcalı’nın bu sözleri yeniden gündem oldu.

‘Dünya değişti. Biz niye erken kalkıyoruz? Burada bir mantık var mı? Bence yok. Kaldırmayın insanları, uyusunlar.

Benim çalışanlarım erken kalkmaz abi. Yazık yani. Bizde kimse Temmuz – Ağustos’ta işe gelmez. Hatta 4-5 ay tatil yapanlar var. Maaşı da yatar.

Sabah 7’lerde kalkarak, 1 saat 15 dakika yol giderek işe gidiyordum. Böyle bir hayat yaşadım. Yaşadığım için bunu insanlara yaşatmamaya karar verdim.’

İşte o video:

??

??

??

??

??

??

??

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x