Samsung Galaxy S24+ Exynos yonga setiyle ortaya çıktı!

Bu ayın başlarında Samsung’un Galaxy S24+ modeli GeekBench platformunda Qualcomm’un Snapdragon 8. nesil 3. yonga seti ile görüldü. Şimdi, Kore versiyonu olan Galaxy S24+ modeli GeekBench’te Exynos 2400 yonga seti ile karşımıza çıktı. Listeleme, bu telefonun SM-S926N model numarasına sahip olduğunu ortaya koydu. Kore dışı modelle benzer şekilde, bu model de kutudan Android 14 işletim sistemi ve üzerinde One UI 6 özel arayüzüyle çıkacak.

Exynos 2400 yonga setine sahip Galaxy S24+ modelinin GeekBench sonuçlarına bakarsak; tek çekirdekli testte 2,044, çok çekirdekli testte ise 6,406 puan aldığını görüyoruz.

Samsung Galaxy S24+ Exynos yonga setiyle ortaya çıktı!

Hatırlayacak olursak, ABD versiyonu olan Galaxy S24+ tek çekirdekli testte 2,233 ve çok çekirdekli testte 6,661 puan almıştı.

Bu, iki model arasındaki performans farkının hala devam ettiğini gösteriyor. Ancak, sentetik test sonuçları gerçek dünya performansını tam olarak yansıtmaz. Tarihsel olarak, Exynos varyantları, Qualcomm varyantlarına göre biraz daha az güçlü olmuştur. Ancak bu fark zamanla azalmaya başladı. En son GeekBench listelemesi, on çekirdekli mimariyi de doğruladı. Ancak, platformda bu bilgilerle sınırlı kaldık. Galaxy S24 serisi hakkında daha fazla güncelleme için bizimle kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x