TikTok, Apple Music, Spotify ve Amazon Music Entegrasyonunu Duyurdu

TikTok tarafından Apple Music, Spotify ve Amazon Music ile derin entegrasyon sunan yeni bir özellik kullanıma sunuldu. Artık “Müzik Uygulamasına Ekle (Add to Music App)” özelliği ile TikTok’taki şarkıların doğrudan cihazınızdaki müzik kitaplığına kolayca kaydedilmesi mümkün olacak.

TikTok, tercih ettiğiniz müzik uygulamasını ilk kez seçtiğinizde sonraki tüm zamanlarda bunu hatırlayacak. Şirket yeni özelliği şöyle açıklıyor: “TikTok, hem yeni hem de katalog müzikleri keşfetmek için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak biliniyor ve sürekli olarak akış hizmetlerinde müzik dinlemeyi teşvik eden viral trendler yaratıyor. Yeni Müzik Uygulamasına Ekle özelliği, müzik tutkunlarının TikTok’ta sevdikleri şarkıları keşif anında yakalamalarına ve şarkıyı istedikleri zaman dinlemek üzere tercih ettikleri müzik akışı hizmetine kolayca kaydetmelerine yardımcı olmak için tasarlandı.”

Özelliğin şu an için sadece ABD ve İngiltere’deki kullanıcılara sunulduğunu ancak yakında daha fazla ülkeye sunulacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x